Letní program

 

Letní anglický příměstský program nabízí inspirativní a zajímavá témata. Tento tábor je určen pro děti ve věku od 5 do 11 let a vede ho pedagogický tým z BASIS International School Prague. Nabídneme dětem smysluplné a interaktivní aktivity a projekty, které zaručují nezapomenutelné zážitky. Hlavním cílem letního programu je podněcovat kreativitu a zvídavost. Program je veden v anglickém jazyce, a proto by měli účastníci mít základní schopnost komunikovat v angličtině, aby se mohli bezpečně a s radostí zapojit do všech aktivit.

 

5.-9. srpna | Zvířata kolem nás

V tomto týdnu se zaměříme na průzkum zvířat Evropy. Budeme objevovat nejen domácí zvířata, ale také ty původní. Děti získají praktické zkušenosti včetně výletů do přírody a kreativních aktivit, které jim pomohou lépe porozumět místnímu ekosystému očima našich zvířecích společníků.

  

12.-16. srpna | Umělci z celého světa  

Během tohoto týdne se děti „dostanou“ na všechny kontinenty světa díky uměleckým dílům, jež představují kulturu těchto oblastí. Program nabídne vlastní tvorbu uměleckých děl, pozorování umění, výlety a kreativní zábavu.

 

Cena

CENA PRO BASIS STUDENTY* : 3 900 Kč / týden

CENA PRO OSTATNÍ** : 6 500 Kč / týden

  *BASIS studenti jsou naši současní studenti a studenti, kteří jsou zapsáni na školní rok 2024/2025 (podaná přihláška, podepsaná smlouva a zaplacený poplatek za přihlášku). Cena je all inclusive (obědy, svačiny, nápoje, vstupy do muzeí atd.). 

**Cena je all inclusive (oběd, občerstvení, nápoje, vstupy do muzeí, atd.)

  

Denní Program: 9:00 – 16:00  

Níže naleznete odkaz na online přihlašovací formulář.

https://basis.forms.app/summer-camp

 

Kontaktní informace:

Zuzana Sýkorová

+420 734 878 769