Kampusy

PRAHA 4, PODOLÍ
BASIS INTERNATIONAL SCHOOL PRAGUE 
Grade 0 | věk: 5–6
Grade 1–5 | věk: 6–11

BASIS International School Prague najdete v Praze 4 - Podolí. Je určena pro studenty ve věku 6–11 let (Grades 1–5) a současně nabízí i program pro předškoláky ve věku 5–6 let (Grade 0). Grade 0 je určen pro děti, které se chtějí připravit na budoucí studium v BASIS. 

Škola je snadno dostupná z centra metropole, má dobré spojení i s jižní částí Prahy. Klidné prostředí umožňuje širokou škálu mimoškolních aktivit, zejména sportu. čtěte více o našich školských zařízeních

BASIS International School Prague plynule navazuje na BASIS Beginners Prague, naši školku se sídlem na Praze 6 - Břevnov. Mezi školou a školkou je zřízena kyvadlová doprava (shuttle bus). Má-li rodič děti jak v naší školce, tak v naší škole, může tuto kyvadlovou dopravu využít a vyzvednout si obě děti na jednom, stejném místě.

 

PRAHA 6, BUBENEČ

BASIS INTERNATIONAL SCHOOL PRAGUE

Grade 6-13 | věk: 11–18

 

2. stupeň základní školy a střední škola BASIS International School Prague se bude nacházet v Praze 6 - BUBENEČ. Kampus vznikne v naší nově získané reprezentativní vile, bývalé budově velvyslanectví z 20. let minulého století. Kampus Bubeneč otevřeme ve školním roce 2026/2027. Bude to náš největší kampus, kde vytvoříme moderní školní zázemí určené nejen pro vzdělávání studentů, ale také pro jejich seberozvoj a zábavu. Kampus bude kombinovat prostory původní vily s novou moderní přístavbou. Zrekonstruovaná hlavní budova školy nabídne odborné učebny, laboratoře a školní knihovnu. V nové přístavbě bude umístěna prostorná tělocvična a třídy. Školu obklopuje velká zahrada, kde plánujeme venkovní aulu, hřiště a jídelnu s venkovní terasou.


PRAHA 6, BŘEVNOV

BASIS BEGINNERS PRAGUE
Mezinárodní školka | věk: 2–5

BASIS Beginners Prague, naše mezinárodní školka pro nejmenší žáky (věk: 2–5 let), sídlí v Praze 6 - Břevnov v klidné vilové čtvrti. V roce 2018 prošla kompletní rekonstrukcí. Rodinné prostředí naší školky je navrženo tak, aby vytvářelo bezpečné a přátelské prostředí pro nejmenší děti, podporovalo jejich zvídavost, tvořivost a podněcovalo k učení. Kromě nezbytných pomůcek pro výuku jsou naše tři třídy vybaveny multimediální technikou a poskytují i klidný prostor pro relaxaci. Zahrada slouží jako venkovní herna, nabízí pískoviště a různé další možnosti smysluplné venkovní zábavy pro děti.